Harmonogram

Hala sportowa podzielona jest na 3 części

Hala sportowa 1

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:45 -8:30 3TEk-1/2 2Bp-1/2 2TAI 2Ap-2/2
8:35 - 9:20 2TEk-1/2 3TEk-2/2 1TE-1/2 4TE-2/2 2Ap-2/2
9:30 - 10:20 2TEk-1/2 1TEk-2/2 1TE-2/2 2TB-1/2 4TEk-1/2
10:30 - 11:15 4TI-2/2 1TEk-2/2 2mmo-2/2 2bTI-1/2 2Ap-1/2
11:25 - 12:10 2TM-2/2 3TB-1/2 4TB-2/2 2bTI-1/2 3mpr
12:20 -13:05 2Ekp-1/2 1TAI-2/2 4TB-2/2 2Ep-1/2 3mpr
13:10 -13:55 2Ekp-1/2 2TM-2/2 4TE-2/2 3TB-2/2 1TB-1/2
14:00 -14:45 1moo-1/2 1TE-2/2 4TE-2/2 3TB-2/2 1TB-1/2
14:50 - 15:35 SKS - siatkówka
od 14:45 do 16:30
1TE-2/2 SKS - siatkówka
od 14:45 do 16:30
Przerwa techniczna
16:40 - 17:40 Zajęcia sportowe
17:30 - 18:30
18:30 - 19:00
19:00 - 20:00 Bursa Międzyszkolna Bursa Międzyszkolna
20:00 - 21:30 Zajęcia sportowe

Hala sportowa 2

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:45 -8:30 3TE-2/2 4TM-2/2 2Ep-2/2 2Mp-2/2 3TEk-2/2
8:35 - 9:20 3TI-2/2 4TM-2/2 2Ep-2/2 2Mp-2/2 2Mp-1/2
9:30 - 10:20 3TM-1/2 2TB-2/2 4TI-1/2 2TB-2/2
10:30 - 11:15 1mmo-2/2 2TB-2/2 4TI-1/2 3TM-1/2 2TE-2/2
11:25 - 12:10 2TM-1/2 2TAI 1TAI-2/2 2TEk-1/2 1TI-2/2
12:20 -13:05 2TM-1/2 2TAI 4TAI-1/2 2TE-2/2 3mmo-1/2
13:10 -13:55 2Bp-1/2 2TM-1/2 3mpr 3TB-1/2
14:00 -14:45 2Bp-1/2 1TEk-1/2 3TAI-2/2 3TB-1/2
14:50 - 15:35 SKS - siatkówka
od 14:45 do 16:30
SKS - piłka ręczna
od 14:45 do 16:30
SKS - siatkówka
od 14:45 do 16:30
Przerwa techniczna
17:30 - 18:30
18:30 - 19:00
19:00 - 20:00 Zajęcia sportowe ZSP Zajęcia sportowe ZSP
20:00 - 21:30

Hala sportowa 3

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:45 -8:30 1TM-1/2 ZSS 2Ep-1/2 2Mp-1/2 1TE-2/2
8:35 - 9:20 1TM-1/2 ZSS 2Ep-1/2 2Mp-1/2 1TE-1/2
9:30 - 10:20 1TM-2/2 ZSS 4TI-2/2 3mmo-1/2 4TM-1/2
10:30 - 11:15 4TEk-1/2 ZSS 4TI-2/2 3mmo-1/2 2TEk-2/2
11:25 - 12:10 4TEk-1/2 ZSS 2mo-2/2 2TE-2/2
12:20 -13:05 2TM-2/2 ZSS 1TB-2/2 2Ep-2/2 2aTI-1/2
13:10 -13:55 2Bp-2/2 ZSS 2TI-1/2 1mpr
14:00 -14:45 2Bp-2/2 ZSS 2TI-1/2 1mpr
14:50 - 15:35 SKS - siatkówka
od 14:45 do 16:30
ZSS SKS - siatkówka
od 14:45 do 16:30
Przerwa techniczna
17:30 - 18:30
18:30 - 19:30
19:30 - 20:30
20:30 - 21:30

Sala fitness

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:45 -8:30 2Ap-1/2 2TE-1/2 4TEk-2/2
8:35 - 9:20 2TEk-2/2 2Ap-1/2 1TM-1/2 2TE-1/2 4TEk-2/2
9:30 - 10:20 2TEk-2/2 3TEk-2/2 2mmo-1/2 4TM-2/2
10:30 - 11:15 4TI-1/2 4TAI-1/2 2mmo-1/2 2bTI-2/2 1TI-1/2
11:25 - 12:10 4TAI-1/2 4TB-1/2 2bTI-2/2 1TI-1/2
12:20 -13:05 2Ekp-2/2 4TB-2/2 4TB-1/2 4TAI-2/2
13:10 -13:55 2Ekp-2/2 1TM-2/2 4TE-1/2 1TB-1/2
14:00 -14:45 1TB-2/2 1TM-2/2 4TE-1/2
14:50 - 15:35 1TB-2/2
Przerwa techniczna
17:30 - 18:30
18:30 - 19:30
19:30 - 20:30
20:30 - 21:30

Sala tenisowa

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:45 -8:30 ZSS
8:35 - 9:20 3TM-1/2 ZSS 2Ekp-2/2 4TEk-2/2 3TE-2/2
9:30 - 10:20 ZSS 3TI-1/2 3TE-2/2
10:30 - 11:15 ZSS 3TI-1/2 1TI-2/2
11:25 - 12:10 ZSS 3TM-2/2
12:20 -13:05 ZSS 3TAI-1/2
13:10 -13:55 1moo-1/2 ZSS 3TAI-1/2
14:00 -14:45 ZSS 2TE-1/2
14:50 - 15:35 ZSS
Przerwa techniczna
17:30 - 18:30
18:30 - 19:30
19:30 - 20:30
20:30 - 21:30

Sala rehabilitacyjna

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:45 -8:30 ZSS
8:35 - 9:20 ZSS
9:30 - 10:20 ZSS
10:30 - 11:15 ZSS
11:25 - 12:10 ZSS
12:20 -13:05 ZSS
13:10 -13:55 ZSS
14:00 -14:45 ZSS
14:50 - 15:35 ZSS
Przerwa techniczna
17:30 - 18:30
18:30 - 19:30
19:30 - 20:30